Roberto Vacchi Logotype
Auktionen pågår till
04/06 2017, kl 21:00
Auktionen startar på
600 SEK
Högsta bud: 3 000 SEK
Auktionen är avslutad
Aktuella bud
  • 1. Carloforte budade 3 000 SEK den 04/06 2017
  • 2. Carina Hammarstrand budade 2 600 SEK den 04/06 2017
  • 3. Lasse Nyberg budade 2 500 SEK den 03/06 2017
  • 4. Kim budade 2 300 SEK den 03/06 2017

Ronde van Vlaanderen cykelkläder

Tänkte köra lite auktioner denna månad. Börjar med detta kit från Craft som jag fått och som jag skänker vidare till denna auktion. Designen togs fram i våras i samband med att monumenten kördes och denna är alltså en Ronde van Vlaanderen design. Kitets värde uppgår till 2.650:- och vill man få exempelvis tröjan signerad så ordnar vi första det. Storleken på armvärmare, tröjan och cykelbyxan är Large och strumporna 43-45. Cykelmössa följer också med.

Pengarna som kommer in från denna auktion går oavkortat till Peter Fåglums Ungdomsfond.

  • Webb av Panang Kommunikation
  • /
  • info@vacchi.se