Roberto Vacchi Logotype
Auktionen pågår till
31/07 2018, kl 18:00
Auktionen startar på
800 SEK
Högsta bud: 5 000 SEK
Auktionen är avslutad
Aktuella bud
  • 1. Johan budade 5 000 SEK den 28/07 2018
  • 2. Per H budade 3 500 SEK den 28/07 2018
  • 3. Tigerström budade 2 250 SEK den 28/07 2018
  • 4. Budda budade 2 000 SEK den 28/07 2018

Signerad Mitchelton-Scott tröja

Har av Scott Svenska AB genom Torbjörn Wallén fått en Mitchelton-Scott cykeltröja signerad av ett 20-tal av lagets cyklister.

Vi har bestämt att pengarna ska gå till Peter Fåglums Ungdomsfond för att stärka den och hjälpa unga svenska cyklister på olika sätt idag och i framtiden. Tack Scott Svenska för denna fina tröja som förhoppningsvis ger en bra slant till fonden.

Storleken är medium.

  • Webb av Panang Kommunikation
  • /
  • info@vacchi.se